Yasadışı Kötü Alışkanlıklar

Bazı kötü alışkanlıklar sadece yasadışı değildir. Sadece kötü alışkanlıklar olarak kabul edilebileceklerin zarfını zorlarlar. Ancak, bir bakıma kötü alışkanlıklardır. Kesinlikle kötüdürler ve onlara alışkanlık diyecek kadar sık ​​olurlar.

Ciddi mücadele yasadışı kötü alışkanlıklar olabilir. Bu, saldırı tutuklamalarına ve mahkumiyetlere yol açan bir savaş türüdür. İnsanlar harekete geçmeden düşünmezler. Ya da eğer yaparlarsa, sadece kızgın, yıkıcı düşünceler düşünürler. Bu mücadele yaralanmaya ve hatta ölüme neden olabilir.

Bazı kavgalar barlarda olur. Barroom dövüşleri kötü alışkanlıklardır. Çok fazla insan sarhoş. Odada bir şeyler sakinleştirmeye yetecek kadar makul insan yok. Barlarda sıklıkla kıtlıklar da vardır.

Mevcut erkek veya mevcut kadın sıkıntısı olabilir. Oturmak için yeterli yer olmayabilir. Bu, kavgaya yol açan düşmanlığa neden olur. Sadece kavgaların meydana geldiği bilinen bir barda olmak bazen kötü bir alışkanlıktır.

Hem erkeklerin hem de kadınların bazılarının aile içi şiddet alışkanlıkları kötüdür. Kapı yolunda eşine yüzüne vurmayı iki kez düşünmüyorlar. Hamile olsa bile eşlerini yere atma konusunda herhangi bir işlevi yoktur. Bu kötü alışkanlıklar mı? Evet, kötü alışkanlıkların en uç biçimleridir.

Kötü alışkanlıklar olan yasadışı para işlemleri var. Birçok yasadışı kumar türü vardır. Her eyalette kumar oynamanın nerede olabileceği konusunda kısıtlamalar vardır. Kumar türü de düzenlenmiştir. Bu kurallara uymak sizi hapisten uzak tutacaktır. Ayrıca, bir bahis dolandırıcılığında para kaybetmenizi önleyecektir.

Hırsızlık, gençlerin düşünmeden önce yakalandığı yasadışı kötü bir alışkanlıktır. Bir gün mağazaya gidiyorlar ve satın almak için kıyafetleri deniyorlar. Ertesi gün, montlarının altında neler yapabileceğini görmek için mağazaya gidiyorlar. Bu, genç bir insana hayatta çok kötü bir başlangıç ​​sağlayabilir. Ayrıca kırılması zor olan kötü alışkanlıkları da verebilir.

Bazen, başkalarının paralarıyla uğraşan insanlar acil bir durum için biraz borç almaya karar verir. Ne kadar kolay olduğunu buluyorlar ve tekrar tekrar yapıyorlar. Sonunda zimmete para geçirme olarak bilinen kötü alışkanlık haline gelir. Bu onları yıllarca hapse atabilir ve hayatlarının geri kalanında tazminat ödemelerine neden olabilir. Ayrıca parayı aldıkları insanları korkunç bir duruma sokabilir.

Kundaklama her zaman kötü niyetli bir eylem değildir. Sigorta parası toplamak her zaman iyi düşünülmüş bir plan değildir. Bazı kundakçıların sadece yangın başlatma alışkanlığı kötüdür. Bükülmüş zevkleri için alev ve meşale binalarına takıntılılar. İnanılmaz bir yıkıma neden olabilecek kötü bir alışkanlıktır.

Kötü alışkanlıklar sadece burnunu toplamaktan daha fazlasıdır. Malları yok edebilecek ve hayatları mahvedebilecek kötü alışkanlıklar var. Toplumun üzerinde çalışması gereken bu davranışlardır.

About vis

Check Also

Finansal Kötü Alışkanlıklar

Finansal konularda kötü alışkanlıklara girmek kolaydır. Çok az insanın istediklerini düşünmeden satın almak için yeterli ...