Tahriş edici Kötü Alışkanlıklar

Bazı kötü alışkanlıklar çevrenizdeki insanları rahatsız edebilir. Bu alışkanlıklar, insanların kendilerini fiziksel olarak durduracaklarını hissedene kadar insanların sinirlerine zarar verebilir. Bazıları sinir alışkanlıkları, diğerleri düşüncesiz davranışlardır.

Bazı kötü alışkanlıklar alışverişle ilgilidir. Arabalarını park yerine takip etme ve arabanızı yakın bir yerde bekletme gibi kötü alışkanlığınız varsa gerçekten birini rahatsız edebilirsiniz. Bu onların acele etmelerini sağlar ve dışarı çıkmalarını zorlaştırabilir. İzne kadar çok tahriş olacaklar.

Mağazaya göz atmak için sıraya girdiğinizde kötü alışkanlıklar gösterebilirsiniz. Çizgiyi keserseniz, arkanızdaki herkes sizinle rahatsız olacaktır. Onları daha sonra yaparsınız ve onlardan daha önemli olduğunuz izlenimini verirsiniz.

Bazen insanlar hangi çizgiyi seçtiklerinde kötü alışkanlıklara sahip olurlar. Sadece 15 ürününüz olması gereken ekspres çizgiye girebilirler. 30 ile bu çizgiye girebilirler. Bazı insanlar ekspres çizgiye bütün bir dolu ile girecekler. Ekspres çizgiyi sadece bir veya iki ürün için kullanmak ve sizi beklemek zorunda olan insanları tahriş eder.

Tahriş eden birçok sinirsel kötü alışkanlık vardır. Bazı insanlar eklemlerini çatlatır. Bu ses de diğer insanların sinirlerine bulaşabilir. Dinlemek için daha kötü, çünkü eklemlerin bir sonraki çatlağının ne zaman olacağını bilmiyorlar.

Ritmik davranışlar sanatla ilgisi yoksa girmesi gereken kötü alışkanlıklardır. Bunlar kurşun kalemle dokunma, ayaklarına dokunma ya da parmaklarını masaya vurma gibi davranışlardır. Bu davranışlar genellikle bir kişi stresli bir durumda olduğunda ortaya çıkar.

Size veya başkalarına zarar verebilirler. Bir sınava girerken kaleminize dokunursanız, diğer kişilerin dikkatini dağıtabilir ve sınavda başarılı olmalarını engelleyebilirsiniz. Parmaklarınızı patronunuzun masasına batırırsanız, sizi kötü gösterecektir. Kendinize bir promosyon kaybedebilirsiniz.

İnsanlar diğer gürültü üreten kötü alışkanlıklarla rahatsız olabilirler. Dişlerinizi öğütmek başkalarını tahriş edebilir. Dişlerinizi tıklatarak da yapabilirsiniz. Dudaklarını şapırdatmak can sıkıcı olabilir. Vücudunuzla tekrar tekrar yaptığınız herhangi bir yabancı gürültü rahatsız edici bir kötü alışkanlık olabilir.

Ses ile ilgili diğer kötü alışkanlıklar da can sıkıcı. Sakızını patlatmak, diğer insanları sinirlenerek neredeyse çıldırtabilir. Musluklarınızı düzenli olarak damlatıyorsanız, yapmayacaklarsa kendilerine dikkat etmeleri bir tahriştir. Kendilerini etrafınızda takip ederek muslukları kapatabilirler. Mutlu olmayacaklar.

Başka bir kötü alışkanlık, köpeklerin her gece bütün gece akciğerlerinin üstünde havlamasına izin vermektir. Bazen bir sebep vardır ve yardım edilemez. Bununla birlikte, genellikle bu soruna köpekler için daha iyi olacak bir çözüm vardır. Aynı zamanda komşuların gecelerini daha huzurlu hale getirecek.

Tahriş edici alışkanlıkları kırmak genellikle zordur. Çoğu zaman, insanlar bu davranışları gerçekleştirdiklerinin farkında bile değildir. Yine de, eğer denerse, rahatsız edici kötü alışkanlıkları konusunda kendilerini uyarırlar. Eğer dururlarsa etraflarındaki kişilerin sinirleri için harikalar yaratabilirler.

About vis

Check Also

Aracınızı En İyi Şekilde Detaylandırma

Herkes arabaları sever. Belki de bir ev sahibi olmanın yanı sıra, tüm çalışma kariyerinizin en ...