Otomobil Valeti ve Ürün Detaylandırma Sırları

Ürünleri otomatik olarak incelemek ve ayrıntılandırmak zor bir iştir. Bu tür işletme sahipleri maliyetleri düşürmek için ürün ve detaylandırma ürünlerinin kullanımını en üst düzeye çıkarmayı bilmeli ve aynı zamanda daha fazla kar elde etmeyi amaçlamalıdır. Ürünlerin detaylandırılması o kadar pahalı değildir, ancak doğru şekilde nasıl kullanılacağını biliyorsanız, binlerce dolar tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Valetleme ve detaylandırma ekiplerinizi kontrol etmeye çalışın. Balmumu veya yıkama sabunu nasıl kullanırlar? Çoğu zaman, bu ürün nasıl kullanıldığına bağlı olarak israf edilir. Ayrıntı ekibinize, her 5 galonluk kova için balmumu veya yıkama sabununun bir kapağını kullandığını söyleyin. Araba çok kirliyse, 2 veya 3 kapak balmumu veya yıkama sabunu kullanabilirsiniz. Detay ekibiniz bu oranlara uyuyorsa, balmumu veya yıkama sabundan çok tasarruf edebilirsiniz.

Temizleyiciler ve yağ sökücüler kullanılırken, on araba temizlemek için çözümün bir pint zaten yeterli; Whitewall rakamları güçlü çözümler kullanılarak temizlenmelidir. İstenen sonuçları elde etmek için jantlar için ağır iş yağ sökücüler kullanılmalıdır.

Cam temizleyicileri için% 50 saf su ve% 50 cam temizleyici karıştırın. Cam temizleyici yerine pencere temizleyiciniz varsa,% 75 saf su temizleyicisini% 75 saf su ile karıştırın.

Deri temizleyiciler doğru oranlarda kullanılmalıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda deri temizleyici bulunduğundan, iyi kalitede bir temizleyici seçtiğinizden emin olun ve uygun fiyatlı olması gerekir. Deri temizleyicileri çok fazla kullanarak israf etmekten kaçının.

Kil çubukları aylarca dayanabilir ancak çubukları daima nemli tutar. Kil çubuklarını nemin bulunduğu bir kapta saklayabilirsiniz.

Otomobil kokuları asla otomobilin gösterge panosuna sıkılmamalıdır. Ürünü araba koltuklarının altında iki kez fışkırtabilirsiniz, böylece ürünü koruyabilirsiniz. Araba kokusunun çok fazla püskürtülmesine gerek yok.

Bunlar sadece bir araba detaylandırma servisine dahilseniz, kullanılan detaylandırma ürünlerinden sadece birkaçı. Valeting ve detaylandırma ekibinizi ürünlerin nasıl korunacağı konusunda eğitin. Detaylandırma ürünlerinin boşa harcanmaması için onlara doğru ürün oranlarını öğretin. Eğer azar azar tasarruf ederseniz, bu tür detaylandırma ürünleri elde etme maliyeti azalacak ve bu işiniz için olumlu bir nokta olacaktır.

Zaten araba detaylandırma servisindesiniz, neden araç verişi yapmayı düşünmüyorsunuz? Vale hizmeti almak isteyen insanlara daha kişisel bir araç hizmeti için evlerini ziyaret etmelerini önerebileceğiniz çok iyi bir hizmet. Birçok kişi daha kişiselleştirilmiş bir araç vale ister, böylece dışarıda çalışırken ya da başka bir şey yaparken birisinin arabalarının ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Bir aracı işe almak ve ayrıntılandırmak için bir araba koymak ve bakım yapmak zor olabilir, ancak ne yaptığınızı biliyorsanız, bu işte başarılı olacaksınız. Bir vale hizmetini dahil ederek işinize gittikçe daha fazla insan çekilecek. Her zamanki müşterileriniz kesinlikle yeni hizmetinizi ağızdan ağıza çıkaracaklar.

Yakında, araç vale hizmetiniz, özellikle en iyi araba hizmetlerini sağlarlarsa da popüler hale gelecektir. Ürünlerin doğrulanması ve ayrıntılandırılmasının verimli bir şekilde kullanılmasının sırları ile işiniz, hammaddelerdeki (ürünlerdeki) düşük maliyetlerden dolayı kar elde etmeye devam edecektir.

About vis

Check Also

Finansal Kötü Alışkanlıklar

Finansal konularda kötü alışkanlıklara girmek kolaydır. Çok az insanın istediklerini düşünmeden satın almak için yeterli ...