Evcil Hayvanınızı Otomobil Şovuna Almak

Evcil hayvanların aile üyeleri olarak kabul edildiği gün ve yaş üzerimizde ve evcil hayvanlarını yanlarında her yere götürenlerin sayısı giderek artıyor. Bu insanlardan biriyseniz, muhtemelen her yerin evcil hayvanınıza hoş gelmediğini biliyorsunuzdur, ancak önceden planlamak ve evcil hayvanınızın alınmasını sağlamak için zaman ayırdığınız sürece evcil hayvanınıza nezaketle hoş geldin den başkaları da vardır. ilgilenmek. Evcil hayvanınızın planlarınıza ne kadar iyi uyduğunu ve sürecin ne kadar iyi bir şekilde yapılabileceğini bir planlamaya şaşırmış olabilirsiniz.

Elbette bir evcil hayvan almak istiyorsanız, ilk adımınız her zaman araba gösterisini planlayan ve evcil hayvanlara izin vermeye hazır olup olmadıklarını öğrenen organizasyonu önceden çağırıyor olmalıdır. Eğer etkinlik içeride yapılırsa, evcil hayvanların girmesine izin veremediklerini fark etmeniz muhtemeldir. Ancak, çoğu zaman dışarıda olan araba şovları, özellikle son yıllarda, en sevdiğiniz evcil hayvanınızı, olduğu sürece barındırmaya isteklidir. Onlardan sorumlu olmaya istekli.

Otomobil şovunun evcil hayvanınıza izin vereceğini bildiğiniz zaman, gitmeden önce sağlıklı olmalarını sağlamalısınız. Bu özellikle çok genç veya çok yaşlı bir köpeğiniz varsa önemlidir. Aşı yaptırdıklarından emin olmak da önemlidir; bu, diğer köpeklerin etrafında yüzen olabilecek herhangi bir şeyi yakalamalarını önler. Evcil hayvanınız hastalıksız olsa da aşılar, gösteriye katılan diğer evcil hayvanlardan hiçbir şey yakalamadıklarından emin olmak için önemlidir.

Ek önlemler arasında, köpeğinizin bir emniyet kemeri ya da manşonun yanı sıra iyi oturan bir tasma bulunmasını sağlayın. Çok küçük bir köpek alıyorsanız, kalabalıklar çok ağırlaşırsa ve onları köpeğinize basma tehlikesi varsa, hızlı bir şekilde toplamanızı sağlayacak bir emniyet kemeri aramak akıllıca bir fikirdir. İyi bir emniyet kemeri, köpeği birkaç dakika içinde herhangi bir zarara neden olmadan açmanıza izin verecektir.

Köpeğinize küçük bir su şişesi de getirmelisiniz. Evcil hayvanınızın biraz su almasına izin verecek uygun bir yer olmayabilir, bu nedenle su şişesi esastır. Çoğu evcil hayvan mağazası, kendilerine yapışan küçük tepsilere sahip su şişeleri satar; bu, köpeğinize bir kap ya da bir tabak bulmak zorunda kalmadan bir miktar su vermeyi çok kolay hale getirir. Genellikle, su şişesini kolayca doldurmanızı sağlayacak bir su bulabilirsiniz, ancak su her zaman basit değildir.

Dikkate almanız gereken bir diğer husus, köpeğinizin araba şovu sırasında gölgeye ve barınağa erişebilmesini sağlamaktır. Çoğu köpek bütün gün sıcak güneşte kalamaz ve aşırı ısınmamalarını ve dehidrate olmalarını sağlamak için en azından kısa bir süre gölgede kalmaları gerekir. Ayrıca köpeğin yemesi için bazı düzenlemeler yapmanız gerekecek. Çoğu araba şovu ziyaretçilere hazır köpek maması almayacak; bu, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yiyecekleri bulmanızı gerektirecektir. Evcil hayvan dükkanında satın alabileceğiniz birkaç tane daraltılabilen küçük kaseler var.

Önceden bazı düzenlemeler yapmak, evcil hayvanınızın sizinle birlikte araba şovuna gitmekten zevk alabileceği birçok yol vardır. Evcil hayvanınızın ilerleyişini planlamak için zaman ayırmaya istekliyseniz, evcil hayvanınızın size eşlik etmemesinin hiçbir nedeni yoktur. Evcil hayvanınızla araba şovuna gitmek çok eğlenceli ama elinizde felaket planlamak ve eğlenmek asla eğlenceli değil.

PPPPP (kelime sayısı 675)

About vis

Check Also

Finansal Kötü Alışkanlıklar

Finansal konularda kötü alışkanlıklara girmek kolaydır. Çok az insanın istediklerini düşünmeden satın almak için yeterli ...