Düşüncesiz Kötü Alışkanlıklar

Bazı kötü alışkanlıklar açık bir şekilde düşüncesizdir. Kişi davranışlarını etkilediği kişiye düşünmeden yapar. Başkalarının duygularına biraz dikkat etmek, bu kötü alışkanlıkların çoğunu yollarında durduracaktır.

Birçok insan mutfakta düşüncesiz kötü alışkanlıklara sahiptir. Süt sürahisi veya meyve suyu kartonundan içtiğinizi göreceksiniz. Başka birinin kendilerinden sonra içmeyi sevmeyeceğini düşünmüyorlar. Bunu yapma alışkanlığı içindeler, bu yüzden düşünmüyorlar.

Birisi iki litrelik pop şişelerini açma ve kapakları kapalı bırakma alışkanlığına sahip olabilir. Soda alan kişi için bu düşünülemez çünkü soda düzleşir. Kimse içmeyecek. Gazlı içecek kutuları açmak ve sadece birkaç kırlangıç ​​içmek de kötü bir alışkanlıktır. Birçok insan bunu yapacak ve hemen bir başkasını açacak.

Buzdolabı bazı evlerde sorun kaynağıdır. İnsanların orada da bazı kötü alışkanlıkları var. Yiyecekleri buzdolabından çıkarabilir ve bozmak için tezgahın üzerinde bırakabilirler. Tüm soğuk dışarı fırlarken, kapı açıkken önlerinde durabilirler.

Eski bir buzdolabınız varsa, buz küpü tepsilerini doldurmamak ve dondurucu bölmede boş bırakmak konusunda kötü alışkanlıklara sahip olabilirler. Bazı insanlar serbest yükleme alışkanlıklarına sahiptir. Onları izlemezseniz buzdolabınızı hiçbir zaman yiyeceklerden temizler. Hiç teklif edilmediğinde yiyecek alacaklar ve bazı teklifler verildiğinde daha fazlasını alacaklar.

Bazen sizinle birlikte kalan ya da sizinle oda arkadaşı olarak yaşayan insanlar yemek pişirir. Kötü alışkanlıkları varsa ve karışıklıklarını temizlemezlerse, ne kadar iyi olursa olsun pişirdikleri yiyecekleri takdir etmeyeceksiniz. Bir süre sonra, pişirmeyi tamamen bırakmayı dilersiniz.

Diğer kötü alışkanlıklar banyo ile ilgilidir. Bazen insanlar tuvaleti oyalarlar. Başka kimsenin onu kullanması için zaman bırakmayacaklar. Aynı işe gitmeniz gerekebilir. Eğer hazır olmanıza izin vermezlerse, zamanında olacaklar ve geç kalan siz olacaksınız. Bu çok düşüncesiz.

Erkeklere sonsuza dek söylendi, tuvalet koltuğunu terk etmenin kötü alışkanlıklarının düşüncesiz olduğu anlaşılıyor. Koltuğun yukarı çıkmasını beklemeyen bir kadının aslında çok sert düşerek yaralanabileceğini fark etmiyorlar. Hoş bir konu değil, olması da hoş bir şey değil.

Diğer kötü alışkanlıklar araçları içerir. Arabanızın camlarını aşağı bırakma alışkanlığınız olabilir. Eğer buna alışkınsanız, yağmurun geldiğini biliyorsanız onları takmaya hazır olacaksınız. Ancak, başka birinin pencerelerini kapalı bırakırsanız, bunlar hazır olmayabilir. Ayrıca, bir araba ödünç almak ve içine gaz koymak kötü bir alışkanlıktır.

Her gün başkalarını düşünürseniz, düşüncesiz kötü alışkanlıklara girme olasılığınız daha düşük olacaktır. Davranışlarınızı kontrol etmenin ve kötü alışkanlıklarınızı engellemenin yollarını bulursanız daha çok takdir edildiğinizi göreceksiniz.

About vis

Check Also

Aracınızı En İyi Şekilde Detaylandırma

Herkes arabaları sever. Belki de bir ev sahibi olmanın yanı sıra, tüm çalışma kariyerinizin en ...