Çocuklar ve Araba Şovları

Çocuğunuzu yanınızda bir araba gösterisine götürmeyi düşündünüz, ancak nasıl hareket edeceklerinden emin değil misiniz? Birçok ebeveyn, çocukların davranışlarından endişe duymaktadır ancak bazı dikkatli talimatlar ve dikkatli rehberlikle, çocukların araba gösterilerinin bir parçası olmamalarının bir nedeni yoktur. Aslında, çocukları araba şovlarına götürmek, çocukları araba üzerinde çalışmaktan zevk almaya teşvik etmek ve aynı zamanda onlara arabaların iç çalışmaları hakkında çok şey öğretmek için harika bir yol olabilir.

Çocuklarına uygun davranışı dikkatlice açıklayan ebeveynlerin araba şovlarında olumlu bir deneyim yaşamaları çok daha muhtemeldir. Çocuklarına uygun davranış becerilerini öğretmeyen ebeveynlerin eğlenceli ve hatta olumlu bir tecrübeye sahip olmaları muhtemel değildir. Genel olarak çocuklar çok merak ediyorlar, davranışlarını dikkatlice düşünmek için zaman ayırırlar ve çocuklarına kalabalığın içinde nasıl davranacaklarını ve şovdaki araçlara doğru nasıl davranacaklarını öğretmek için çalışırlarsa çok merak ediyorlar.

Küçük çocukları alıyorsanız, onlar için en iyi yerin bir bebek arabası içinde olduğunu anlamalısınız. Bu, onların bir araca zarar vermelerini veya bir araca zarar vermelerini önlemeye yardımcı olacak ve aynı zamanda tüm şov boyunca dolaşmaya çalışırken çok yıpranmadıklarından emin olmalarına yardımcı olacaktır. Ek olarak, iyi bir bebek arabası, onlara gerçekten yoruldukları zaman çabuk kestirebilecekleri bir yer sağlayacaktır. Arabası olmayan küçük bir çocuğu almaya çalışmak, özellikle çocuklar çok hızlı bir şekilde çok ağır olma eğiliminde olduklarından hızlı bir şekilde kabusa dönüşebilirler.

Çocuğunuz için atıştırmalıklar ve içecekler yapmayı da düşünmelisiniz. Otomobil şovunun bol miktarda içki ve aperatif alacağını biliyorsanız, çok fazla bir şey yapmanız gerekmeyebilir, ancak yine de birkaç şey almalısınız. Hiçbir şey olmadan, çocuğunuzun bir satıcıdan yiyecek beklerken aşırı aç olması durumunda, ellerinizde tam bir erime olabilir. Cebinizde küçük bir paket kraker bulundurmak, çocuğunuza sipariş ettiğiniz yemeği beklerken bir şeyler atıştırmak için bir şeyler verebilir ve eğer açlarsa sinir krizi geçirmekten ziyade meşgul olmalarını sağlar.

Çocuklarınıza, kendileri olmayan şeylere dokunmanın kabul edilemez olduğunu dikkatlice öğretmelisiniz. Bu özellikle arabalara gelince önemlidir. Bu ders olmadan çocuğunuzun etrafta dolaştığını ve tüm araçlara dokunduğunu görebilirsiniz; bu da onlara zarar verebilir. Bütün dokunuşlar hasara neden olmasa da, çocuğunuz bir taşla ödül arabaya çarpmanın kabul edilemez olduğunun farkında olmayabilir. Arabanın sahibi onu sevimli ya da sevimli bulmaz ve zararları ödemek zorunda kalırsınız. Çocuğunuza, başkalarına ait olana dokunmamasını öğretmek çok daha ucuzdur.

Çocuğunuzun araba şovu için uygun giyinmesini de sağlamalısınız. Yetişkin olarak uygun giyinmek önemlidir, ancak çocuklar için daha da önemlidir. Yetişkinlerin vücut ısısını düzenleyen çocuklardan çok daha kolay zaman geçirir, bu nedenle çocuğunuzu uygun şekilde giydirmek akıllıca bir karardır. Çoğu zaman, çocuğunuzu uygun sıcaklıkta tutabilmenizi sağlamak için çocuğunuzun tabaka halinde giyinmesinin gerekli olduğunu keşfedebilirsiniz.

Çocuğunuzu yanınızda bir araba şovuna götürmek için zaman ayırmak, bağ kurmanın harika bir yoludur ve uygun planlama yapmak çok eğlenceli olabilir. Sadece daima güvende olmalarını ve etraflarındaki araçların da güvende olmalarını ve deneyimlerinizin tadını çıkardıklarından emin olmak için çocuğunuzu yakından takip ettiğinizden emin olun.

PPPPP (kelime sayısı 626)

About vis

Check Also

Finansal Kötü Alışkanlıklar

Finansal konularda kötü alışkanlıklara girmek kolaydır. Çok az insanın istediklerini düşünmeden satın almak için yeterli ...