Cam Temizleme ile İlgili Araç İpuçlarının Detaylandırılması

Cam temizliği bir tür sanatsa, kendi çalışmanızı da yarattığınız için şanslısınız. Bu, işleri perspektif içine sokuyor. Kirli camlar, özellikle arabanızdaysa hemen temizlenmelidir. Otomobilinizin camında o kadar belirgin olacak ki sorun yaşıyorsunuz. Araba camı, özellikle yolda olduğunuzda arkadaşınız olarak kabul edilir. Uzun, dolambaçlı yol boyunca gözleriniz gibi davranır.

Piyasada amonyak içeren cam temizleyici çeşitleri vardır. Amonyak, gözlük temizliğinde iyi olmaya yarayan bir araç temizleyici maddedir. Evinizde temizlikte etkili olabilecek cam temizleyicileri de bulunmaktadır. Tarifin içeriği şunlardan oluşur: sirke ve arabanızın deterjan serpilmiş su. Köpüklü amonyak, bulaşık deterjanı, bir galon su ve% 70 alkolden oluşan daha karmaşık bir karışım vardır.

Bazı detaycılar, kadehi temizlemenin camınızı temizlemede en iyi bileşen olduğunu söyler. Toplanan yağmurlar bile cam temizliğiniz için mükemmel bir çözüm olabilir.

Camın derinlemesine temizlenmesi farklı işlemlerde ortaya çıkabilir. Ancak bundan önce, çalışmanın sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için gereken her malzemenin yerleştirildiğinden emin olmalısınız. ,İmdi, iþe baþladýktan sonra carBunu aracýnýzý bütünsel olarak yıkarken yapabilirsiniz.
 
Camı su ve sabunla yıkayın. Ardından, camınızın hem dışını hem de içini temizlemek için seçtiğiniz temizleyiciyi kullanın. Aracınızın içini özellikle yeniyken temizlerken çok dikkatli olmalısınız. Bu, plastikten yapılmış iç kısımların arabanızın içinde bir film bırakan gaz halindeki malzemeleri serbest bıraktığı fikrini destekler.

Mikrofiberden yapılmış havluları kullanmayı seçebilir ve cam temizliğinde tekniğiniz için nasıl harikalar yaratabileceğini görebilirsiniz. Bu malzeme aynı zamanda çizilmez iz bırakmadan pencerelerinizin ve camınızın yüzeyine zarar verme düşüncesini de devre dışı bırakacaktır.

Son olarak, insanların banyo yaptıktan sonra yaptıkları gibi, bardağı kurutmanız gerekir. Otomobilin içinde ve dışında temiz bir bez parçası geçirin. Herhangi bir temizleyici kullanmadan, kağıt havlu veya pamuktan yapılmış bir bez veya tüy bırakmayan bir bez kullanın. Kağıttan yapılmış havluları kullanmayı seçtiyseniz, üzerlerinde tasarım veya baskı olanları seçmeyin, çünkü bu arabanızın camında hafif çiziklere neden olabilir. Kuru geçişte, arabanızın camını dikkatsizce inceltilmiş eksiklik ve kalıntılardan dolayı farklı açılardan inceleyin. İyi bir iş çıkardıysanız, çizgileri ortadan kaldırabilirsiniz.

Temizleme camı asla doğrudan ısı veya güneş ışığı altında veya �hot� araç yüzeyiniz varsa yapılmamalıdır. Her cam parçası için daha temiz bir barut elde etmek için birkaç havlu bulunduğundan emin olun. Diğer ayrıntılar, cilalama özelliği içerdiği inancı nedeniyle camı temizlemek için gazeteler kullanır.

Özellikle kendi kendinize yapabileceğiniz bir otomobil detayına katılırken dikkatiniz mutlaka bir zorunluluktur. Arabanızı temizlerken dikkatinizi çekmeye hazır olduğunuzdan emin olmalısınız. Bu şekilde, öğrenebilir ve belki de gelecekte bildikleriniz için kazanabilirsiniz.

About vis

Check Also

İlişkilerde Kötü Alışkanlıklar

İnsanlar genellikle başka bir kişiyle geçinmek söz konusu olduğunda kötü alışkanlıklarla ilişkilere girerler. Bir ilişkiyi ...