Yeni veya Ön Ait Bir Go Kart?

Go karting endüstrisi giderek daha fazla spor meraklısı çekiyor. Karting’e sadece rekreasyon olarak başlayanların çoğu, bu spordaki coşkularını karting’i kariyer olarak sürdürmeyi seçtikleri daha derin bir şeye dönüştürdü. Ve bir kişi bu sporu ciddiye almayı seçtiğinde, kendi karting makinesine ve yarış için gerekli tüm donanıma sahip olması şarttır.

Mükemmel Go kartını bulmak oldukça zor bir karar çünkü hepimiz kendi bireysel kart ihtiyacımız var ve Go kartlar sürücünün farklı kart taleplerine göre büyük ölçüde farklılık gösteriyor. Ancak, mükemmel Go kartınızı bulmak için bazı yararlı ipuçları var.

Yeni Bir Kart mı yoksa Ön Kart Sahibi Olmalı mı?

Doğru Go kart türünü aramadan önce, öncelikle yeni bir Go kart için mi yoksa önceden sahip olunan bir kişi için mi gideceğinizi belirlemelisiniz.

Sponsorluğu olmayan yarışçılar için bir Go kart almak için harcamak istediğiniz para miktarını göz önünde bulundurmanız en iyisidir.

Yeni Go Karts

Tabii ki, yepyeni Go kartlar önemli miktarda para gerektiriyor ancak bununla birlikte rekabetçi bir karting makinesi için para ödeyeceğinize dair bir güvence var. Kalite her zaman harcamanız gereken ekstra paraya değer. Sponsorlukların çoğu sürücü için özellikle bu tür bir kariyerle başa çıkmak için yeterli mali kaynağa sahip olmayanlar için çok faydalı olmasının nedeni budur.

Satın aldığınız Go kartın her zaman mükemmel ve mükemmel durumda olduğundan ve herhangi bir karting etkinliğinde kullanılmaması gerektiğinden her zaman emin olun.

İkinci el Go kartlar

Herkes yepyeni bir kart almaya yetmediğinden, kullanılmış bir Go kart muhtemelen en iyi seçenek. İkinci bir Go kartı satın almak elbette bir dezavantaja sahip, yani yepyeni biri kadar rekabetçi olmayabilir. Satın almadan önce ihtiyacınız olacak önemli özelliklere sahip olduğunu görün.

Go Karts Online Alış

EBay’deki gibi bir çok Go kartı çevrimiçi olarak satılıyor ve bu Go kartlarını satın almak gerçekten çok kolay. Bununla birlikte, bu seçeneği gerçekten tavsiye edilmeyen bir seçenek haline getiren büyük bir dezavantaj, ekipmanın durumuna ilişkin olarak yalan söyleyen satıcılar olduğudur ve bu açıkça alıcı / sürücünün zararına açıktır.

Bir Go kart satın almak, teftiş yapılmasını gerektirir; böylece ödeme yapmadan önce ekipmandaki herhangi bir hatayı kendiniz göreceksiniz.

Beş yıl kadar eski olmayan ve yalnızca küçük bozulmalar yaşayan Go kartlarını seçin. Her şeyden önce, parçaların hala tamamlanmış olduğunu görün. Özel parçaları yoksa, bu yeni parçaları satın almaktan daha fazla tasarruf edeceğinden yepyeni bir Go kart tercih etmek en iyisi olabilir. Ayrıca, bu özel parçaların çoğu nadir olabilir, bu nedenle sadece önemli miktarda para değil, makineyi tamamlamak için zaman ve çaba gerektirir.

Her zaman unutmayın, kendi Go kartınızı satın almak için gerçekten iyi bir inceleme yapılması gerekir, çünkü yalnızca ödediğiniz para için değer kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda kendi güvenliğinizi de tehlikeye atıyor olabilirsiniz.

About vis

Check Also

Racing Kart Katalogları – Nasıl Okunur

Kart yarışlarını kazanma yeteneğine sahip olmak iyidir. Ancak yarışlarda rakiplerinize göre kazanabileceğiniz performans avantajının çok ...