Pezevenk Yo mu? Bin! Neden İyi Bir Araba Stereo Sistemine İhtiyacınız Var.

Güzel bir incili boya işin var. 18�lik krom magazininiz var. Rüya gibi görünen bir iç işin var. Fakat sürüşünüzde iyi bir araç stereo sistemi yoksa, bunların hepsi yüzeysel olacaktır.

İyi bir araba stereo sistemi, deneyimsiz bir mucizedir, tıpkı kötü inşa edilmiş bir araba stereo sistemi gibi bakmak için böyle üzücü. Fiyat büyük bir faktördür, ancak pahalı olan tüm donanımlar, yanlış monte edildiğinde veya uyumsuz bir donanımla bağlanırsa iyi performans göstermez. Aynı zamanda özneldir, bazılarımızın siyah arabaları diğer renkli arabalardan daha çekici buldukları gibi. Araç stereo sisteminizi aynı araçtaki herhangi birinden daha fazla seviyorsanız, en iyisine sahip olursunuz.

Başka bir araç stereo sistemini aynı araçta sizinkinden daha fazla seviyorsanız, o zaman bu daha iyidir. Hangisinin sizin için en uygun olduğuna yalnızca siz karar verebilirsiniz. Bir araba stereo sisteminin iyi veya harika olması için önce kullanıcının beklentilerini karşılaması veya aşması gerekir.

Araç tipi ayrıca, ne tür bir araba stereo sistemi kurmanız gerektiğine de büyük önem veriyor. Bazı insanlar için, sadece birkaç araçta bulunduktan sonra kulakları bu eşsiz ortamın kendine has özelliklerini tanır. Bir araçta duyduklarımızın çoğu, orijinal sanatçının belirli bir ortamda, genellikle iki kanallı stereoda, hoparlörlerin yerleştirilmesine göre garip dinleme pozisyonlarına yerleştirilen dinleyicileriyle tamamen farklı bir ortamda çalabilmesidir. Akustik, temel elektronik ve kullanılacak farklı ürünler anlayışı ile mükemmel bir araba stereo sistemi oluşturulmuştur.

İyi bir fikir, otomatik ses sisteminizle veya başkalarıyla karşılaştırmak için referanslar kazanmak ve mümkün olduğu kadar çok farklı ortamlarda canlı olarak deneyimlemek. Bunu başarmanın en iyi yollarından biri açıklamalara ve sözleşmelere gitmektir. Sergiden sergiye atladığınızda, her kurulumun ses özelliklerinde ki farkı hemen anlayacaksınız. Favori olmasa da tercih ettiğiniz ucuz bir araba stereo sistemi seçmenin yolu, diğerlerine tercih ettiğiniz bazı araba stereo sistemlerini bulacaksınız. Ayrıca gözlükler de isteyiniz, memnuniyetle size verecektir.

Satış sonrası hoparlörlerin faydaları: daha büyük bir frekans tepkisine (araba stereo hoparlörlerinden daha fazla müzik geliyor), daha fazla güç kullanma özelliğine sahip, yüksek seslerinizi aydınlatacak ve otomatik ses sistemi basınızı artıracak. İki tür CAR hoparlörü vardır: çift koni ve iki yol. Bir çift koninin daha büyük bir kağıt konisine yerleştirilmiş küçük bir kağıt konisi vardır.

Amplifikatörler, araç stereo sisteminizin omurgasını oluşturur. Zayıf amplifikatörler, tam tersi şekilde değil, iyi araç stereo hoparlörlerine hasar verir. Amplifikatörler müzik gücü sağlar ve bozulmaların giderilmesine ve ses netliğinin yükseltilmesine büyük katkıda bulunur. Amplifikatörlerin boyutu istediğiniz güç seviyesine orantılı olacaktır. Otomatik stereo sistemi yarım ses seviyesinin üstüne getirerek ve hala net amplifikasyon duyarak iyi bir güç amplifikatörü söyleyebilirsiniz. Ne kadar çok güce sahipseniz sisteminiz üzerinde daha iyi bir kontrole sahip olduğunuzu unutmayın.
  
İyi bir araba stereo sistemi göstermek için bir şeydir. Size, mal sahibine ve tanık olanlara memnuniyet getirebilir. Ayrıca, satmak istediğinizde aracınızın kalitesini ve değerini de arttıracaktır.

About vis

Check Also

Racing Kart Katalogları – Nasıl Okunur

Kart yarışlarını kazanma yeteneğine sahip olmak iyidir. Ancak yarışlarda rakiplerinize göre kazanabileceğiniz performans avantajının çok ...