Mobil Multimedya: Alpine Araba Stereo İçin Yeni Bir Zirve

Araba ses donanımı satın alırken bu markanın önemini hepimiz biliyoruz. Kesinlikle diğerlerinden daha saygın olan markalar var. Mağazada olduğunuz ve seçimden sonra seçim yaptıkları zaman, aniden gerçekten ne satın alacağınız konusunda bunalmışsınız demektir. Ancak bir şeyden emin olabilirsiniz, eğer size bir Alpine araba stereo sistemi sunarlarsa, yanlış bir şey yapamazsınız.

1978 yılında kurulan Alpine araba teybi ve elektroniği, yüksek performanslı mobil elektronik endüstrisinde bir dünya lideridir. Mobil eğlence için dijital eğlence, güvenlik ve navigasyon ürünlerini içeren entegre bir sistem yaklaşımı olan mobil multimedya konusunda uzmandırlar.

Alpine araba stereoları, Mobil Multimedya şeklinde yüksek performanslı ses, video, navigasyon ve telematik konularının bir araya gelmesini sağlayan yeni bir ünite cinsidir. Navigasyon sistemleri, Alpine araç stereo mobil Multimedya diziliminin kaynak merkezi olarak işlev görür. Akıllı Ulaşım Sistemleri (ITS), DVD oynatıcılar, Dolby Digital sistemler, uydu dijital ses radyosu, mobil veri bağlantısı ve telematik aygıtlar üzerinden iletişim, bir ürün platformu oluşturmak için navigasyon sistemleri ile birleştirilecektir. Mobile Multimedia, Alpine’nin yenilikçi ses, video, güvenlik ve navigasyon ürünlerini ve yeni Sürücüler GUI, insan arayüzü ve bilgi iletişim teknolojisini birleştiriyor.

Alpine araba stereo Mobile Multimedia’nın ne olduğunu anlamak için IVA-D901 Alpine araba stereo Mobile Multimedya İstasyonu / CD / DVD Alıcısı / Ai-NET Denetleyicisine bakın.

IVA-D901, geleneksel bir araç içi göstergeye göre% 400 daha fazla piksele sahip, yani 1,15 milyon piksel elemente sahip. 50W x 4 yerleşik güce ve 3 Ön Çıkış (4 volt), SAT Radyo hazır, Sabit Disk Sürücüsüne (HDD) ve Alpine araba stereo Navigasyon özelliklerine sahiptir. Anahtar özellikler:

– 7 “Tamamen Motorlu Geniş Ekran Monitör
– 18W x 4 MOSFET Yükselteç
– Dahili Dolby Digital / DTS Dekoder
– Bas Motoru� Plus
– Subwoofer Seviye Kontrolü
– Bas Merkez Frekans Kontrolü
– Bas Bant Genişliği Ayarı
– Tiz Merkezi Frekans Kontrolü
– Subwoofer Faz Seçici
– Bas Tipi Kontrol
– 4 Ch Dijital Zaman Düzeltme
– 3 Pozisyon 12 dB / Ekim Geçişi
– MediaXpander�
– SAT Radyo Hazır
– MP3 Metin Bilgi Ekranı
– Hızlı Arama Fonksiyonu
– CD / CD-R Çalma
– CD Metni, Metin Ekranı, Metin Kaydırma
– M DAC
– MaxTune SQ Tuner
– Uzaktan Kumanda Girişli 3 Yardımcı A / V Girişi
– Özel Gezinti Girişi
– Özel Kamera Girişi
– 2 Yardımcı Monitör A / V Çıkışı
– Navigasyon Ses Karması
– 3 Ön çıkış (4 volt)
– MM Sürücü (Sabit Disk Sürücüsü) Hazır
– MobileHub Hazır
– Ai-NET Kontrol Merkezi DVD / CD / MP3 Değiştirici Denetleyici
– “Dijital Sanat” Spektrum Analizörü Ekranı
– RUE-4190 Evrensel Kablosuz Uzaktan Kumanda Dahil

Bunların hepsi sizin için çok fazla görünüyorsa, Alpine araba stereolarının da sunacakları daha geleneksel kafa üniteleri vardır. CDA-9835 Alpine araba teybi In-Dash CD Çalar / Ai-Changer Controller, 512 renk yelpazesi ve dijital zaman düzeltme ve parametrik EQ gibi çok yönlü Bass Engine işlevleriyle hem aydınlatmayı hem de sesi tamamen özelleştirmenize olanak tanır. Ses parametresi ayarlarını indirebilir ve sekiz amper bağlayabilir ve kontrol edebilirsiniz. BioLite ekran, Menü tuşu ve döner düğme kullanımı son derece kolaylaştırır.

Çoğu Alp araç stereo birimi gibi, aynı zamanda sıradan yerel AM / FM radyodan çok daha fazla dinleme seçeneği sunan SAT Radyo Hazırdır. Her yerde dijital kalitede müzik türleri, haberler, spor ve konuşma programları arasından seçim yapabilirsiniz.

About vis

Check Also

Racing Kart Katalogları – Nasıl Okunur

Kart yarışlarını kazanma yeteneğine sahip olmak iyidir. Ancak yarışlarda rakiplerinize göre kazanabileceğiniz performans avantajının çok ...