Kendi Haklarında Bir Öncü: Öncü Araba Stereosı

Herhangi bir iyi araba stereo sistemine bakın ve muhtemelen konsola takılı bir Pioneer araba stereo birimi göreceksiniz. Kaliteli hoparlörler ve LCD paneller ve navigasyon cihazları gibi güçlü aksesuar serisinin yanı sıra, Pioneer ürünleri / Pioneer araba stereoları dünyayı izleyen çok büyük bir kazanç elde etti.

Pioneer Company, Tokyo merkezli bir şirkettir ve dijital eğlence ürünlerinde dünya liderlerinden biridir. Pioneer Şirketi ilk olarak 1938 yılında Tokyo’da küçük bir radyo ve hoparlör tamircisi işletmesi olarak kuruldu, ancak bugün tüketici elektroniği endüstrisindeki teknoloji gelişmelerinde lider olarak tanınmaktadır.

Şirket gerçekten ismini hak ediyor. İnteraktif kablo TV, Laser Disc oynatıcı, otomobil için ilk Kompakt Disk oynatıcıyı ve çıkarılabilir ilk yüz stereo stereo, DVD ve DVD kaydı, plazma ekranı ve organik elektrominesanslı ekran gibi birçok yenilik için saygı duyulur. Optik disk ve ekran teknolojisindeki güçleri, en gelişmiş yazılım ürünleri ve üretim yetenekleriyle tamamlanmaktadır.

Günümüzde, Pioneer araba stereo birimleri sadece basit kafa birimleri değildir. Bir araba teybi, aracın konsoluna yerleştirilmiş birkaç maddeden kolayca oluşabilir. Navigasyon cihazları, LCD panelli DVD oynatıcılar, standart kompakt disk dizisi, mp3 ve kaset çalarlar gibi donanımlar artık genellikle bir araya geliyor. Bunların hepsini elde etmemek için baskı yapılması zor olacaktır, çünkü bu ünitelerin uyumlu bir şekilde çalıştığını görmek büyük bir zevk. Ancak geleneksel olarak, bir Pioneer araba stereo ünitesi, radyo, kaset ve cd çalarlı bir ana ünitedir. Bu ses ne kadar çıplak olursa olsun, herkes ses kalitesinden kesinlikle etkilenecek ve bir Pioneer araç stereo sisteminin önyükleyebileceği özelliklere sahip olacak.

DEH-P90HDD Pioneer araba stereo tek CD çalar kafa ünitesi gibi bir şey. DEH-P90HDD, yaklaşık 200 ses CD’si (ATRAC3 dijital sıkıştırma kullanarak) içeren 10GB’lık bir sabit disk sürücüsüne CD Sesi (ünitenin kendisinden veya bir değiştiriciden) kaydetmenize olanak tanır. CD’leriniz, belirli bir CD bulmayı kolaylaştıran otomatik çalma listeleri içeren önceden yüklenmiş Gracenote CDDB veritabanı tarafından tanınır. Bu Pioneer araç stereo ünitesi MP3 CD’nizin yanı sıra CD Audio, CD-RW ve CD-R disklerini de çalabilir. Ayrıca, MagicGate Memory Stick oynatıcısı kaydedilen Memory Stick parçalarını çalmanıza izin verir. Organik EL ekranının görüntü indirmelerini okumak ve kabul etmek kolaydır, böylece görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. Dahili DSP 13 bant grafik EQ ve çok çeşitli araçlar sunar. DEH-P90HDD, XM Ready’dir ve uzaktan bir direksiyon simidi sağlar.
Kasetler sizin işiniz ise, KEH-P4020 Pioneer araba stereo kaset çalar kafa ünitesi seçmek için iyi bir üründür. Çok renkli ekranlı, 45Wx4 Yüksek Güçlü, EEQ’lu tam bir mantık kaseti sistemidir. ekolayzır sistemi, Tuner, IP-Bus Sistem Kontrolü, kapak yüzü ve çıkarılabilir bir yüz güvenliği vardır.

Bir Pioneer araba stereo ünitesi satın almayı planlıyorsanız, neden onu da bir Pioneer hoparlör seti ile eşleştirmiyorsunuz? Pioneer araba teybi, IASCA ödüllü Premier Referans Serisi (PRS) hoparlörlerinde teknolojik atılımlar içeren REV Serisi hoparlörlerinde bir yenilik daha yaptı. Rev Serisi hoparlörler Pioneer’in Kevlar Fiber Kompozit Konileri, Yumuşak kubbeli tweeter’larını ve Dalga kılavuzlarını sunar. Her hoparlörde parlak sarı bir koni ve kendine özgü dalga kılavuzları ve ayrıca krom jantları simüle eden titanyum kaplamalı altı kollu bir ızgara bulunur.

Tüm bu etkileyici ürünlerle, neden Pioneer araba stereoları dendiklerini merak ediyor musunuz?

About vis

Check Also

Racing Kart Katalogları – Nasıl Okunur

Kart yarışlarını kazanma yeteneğine sahip olmak iyidir. Ancak yarışlarda rakiplerinize göre kazanabileceğiniz performans avantajının çok ...