Go Kart Yarışı Araçları

Yarışacak güvenilir bir araca sahip olmak, yarış kazanmada önemli bir yer tutar. Eğer şasenizin geri kalanı başa çıkıp bir sprintin ortasındaki bitlere düşemiyorsa, motorunuzun ne kadar güç harcadığı kimin umurunda? Doğru go kart yarış araçları seti, bir şey kırıldığında sürüşünüzü düzeltmek ve en iyi performansta tutmak için önemlidir.

Her yarışçının sahip olması gerekenler

Öncelikle, kesinlikle elinizde bir takım temel araçlara ihtiyacınız olacak. Bir İngiliz anahtarı, tornavida, pense, mekanik objelerin sabitlenmesinde genel bir amacı olan herhangi bir somun anahtarı, ihtiyaç duymanız durumunda çevrede olması önemlidir. Temel el aletlerinin yanı sıra, daha karmaşık araçların bazılarını da tutmak isteyebilirsiniz, bu durumda motorunuz ve şaseniz için özel bitler, böylece anında açıp gerektiği gibi ayarlama yapabilirsiniz.

Gerçekten de aracınızın aradığı HER bölüme sahip olmanız gerekmez, çünkü bunlardan bazıları yalnızca bu araçları kullanan dükkanlarda bulunabilir. Örnekler, alttan bir şey düzeltmeniz gerektiğinde go kart altında çalışmak için harika olan, ancak kullanılmadığı zamanlarda garajınızda tutmanız için gerçekten pratik olmayan, tüm araç asansörlerini içerir.

Sipariş nerede

Her zamanki somun anahtarları ve elektrikli el aletleri gibi yerel nalburdan bulabileceğiniz genel araçlardan bazıları. İhtiyacınız olan diğer araçları otomobil parçaları mağazalarında ve motosiklet mağazalarında da bulabilirsiniz, çünkü go-kartlarda ortak bir araçları vardır. Ayrıca, özel anahtarlar ve benzerleri gibi daha zor bulunan araçları bulmak için go-kartlar için çevrimiçi mağazalara göz atabilirsiniz. Çevrimiçi araç siparişi vermenin iyi yanı, tek seferde birden fazla teklifi görüntüleyebilmeniz ve en iyi teklifi alabilmeniz için fiyatlandırmayı karşılaştırabilmenizdir.

Elektrikli el aletleri ve el kitabı

Emrinizde birden fazla işlevi olan elektrikli el aletlerine sahip olmaktan daha uygun bir şey yoktur. En iyi aletler, bir matkap motoruna basitçe cıvatalayabileceğiniz ve aslında çok yönlülük için belirli bir aletin birden fazla boyutuna sahip başka bir alete sahip birden fazla bite sahiptir. Ancak yine de, kullanıcının alet üzerinde kullanılan basıncı manüel olarak modüle etmesine olanak tanıyan el tork anahtarları gibi saplamalara zarar verebilecek parçaların fazla sıkılmasını önleyebilecek şekilde el işleri vardır. ortak bir oluşum adı.

Akıllıca sipariş

İhtiyacınız olan araç ne olursa olsun, yeni bir tane satın alırken her zaman kaliteyi almak en iyisidir. Bu konuda uzlaşmak kolay görünüyor çünkü aletler dışarıdan aynı görünüyor, ancak gerçekte bu aletlerin işçiliği, kaliteli bir alet ve ucuz bir alternatif karşılaştırırken oldukça farklı.

Sadece bir iş yaparken aracın etkinliğinden ödün vermekle kalmaz, onu kullanırken bile kırılabilir ve daha pahalı olan aracı sipariş etmenizi dilerim. Saygın bir takım üreticisi markası için gidin ve pişman olmayacaksınız. Sadece ucuz aletlerin işi bozması mümkün değil, aynı zamanda sabitlediğiniz parçaya da zarar verebilirsiniz.

Ucuz cıvatalar dişlileri sökebilir ve bir silindir kafası gibi gerçekten pahalı olan bir şeyle, kimse go kart yarış araçlarında pahalı bir hata yapmak zorunda kalmak istemez.

About vis

Check Also

Racing Kart Katalogları – Nasıl Okunur

Kart yarışlarını kazanma yeteneğine sahip olmak iyidir. Ancak yarışlarda rakiplerinize göre kazanabileceğiniz performans avantajının çok ...