Büyük Erkek Çocuk Ayakkabısı: Araba Stereo Satış.

Bir ayakkabı satışını ilan edin, kadınlar çok çekici gelir. Bir araba teybi satışını ve erkekleri veya daha uygun bir şekilde, Big Boys, çek defterleri ve cüzdanları havada sallanıyormuş.

Araba teybi satışı. Bu her araba sesi, hatta normal ses tutkunları ecca Mekke. Yalnızca yoğun dualar yoğun harcamalarla değiştirilir.

Araç stereo satışları, ses mağazalarında düzenli olarak gerçekleşmektedir. Bir araba ses üreticisi yeni bir ürün piyasaya sürdüğünde, önceki modellerin fiyatları büyük ölçüde düşmekte ve bu da mağazanın veya markanın araç stereo satışını başlatmasını isteyebilir. En önemlisi, yeni bir teknoloji ortaya çıktığında, iyi bir örnek, Kompakt Disk teknolojisinin piyasaya sürülmesi gibi olur, birden fazla LED kaseti ne kadar soğuk olursa olsun, tüm kaset çalar araba stereoları kirlenmeye başladı.

Araba teybi satışlarının bir başka yolu ise fuarlar ve kongreler. Bir araba fuarı, ses sistemi fuarı olsun, ancak çoğu zaman en iyi araba teybi satışı, araba ses üreticilerinin bir araya gelmesiyle gerçekleşir. Bu tür fuarlarda ve sözleşmelerde, bu genellikle bir satış değildir, çünkü üreticiler genellikle en yeni ürünleri için alıcı almaya çalışırlar. Paranız varsa ve ciddi bir donanım satın almak için oradaysanız, elbette, SPLURGE AWAY!

Ama önce ne almak istediğinizi bilmek zorundasınız. Sisteminizin neye ihtiyacı olduğunu bilmeden bir araba teybi satışına gitmeyin. Bir araba stereo satışında, dikkatinizi çekebilecek parlak, ışıltılı ve LOUD eşyalarının birçoğu vardır, ancak henüz cüzdanınızı çıkarmaya teşvik etmenize izin vermeyin. Her ne kadar çoğu araç ses tutkununa bunun hatırlatılması gerekmese de (eşyalarını iyi bildikleri için, muhtemelen bütün gün hakkında düşündükleri herşeydir), herhangi bir araç stereo satış acemi, özellikle madde yüksek vat miktarı gösterdiğinde, satın alma dürtüsünü almak için kaşıntı alabilir. . Ya da sadece spacy ve ileri teknoloji görünüyor olsa bile.

Bir araba stereo satışına gitmeyi planlarken, hazırlamanız, hazırlamanız gerekir. Ses sisteminize iyi bakın. Neye ihtiyacı var? Stereo sisteminizin eksiksiz bir şekilde elden geçirilmesi gerekiyor mu? Gerçekten bir şeye ihtiyacı yoksa, sadece bir adım atıp yükseltmek istiyorsanız, almayı planladığınız şeyin mevcut sisteminizle uyumlu olduğundan emin olun. Yükselticiniz bunu kaldıramazsa, yüksek wattlık bir bazuka hoparlör değil. Bu gibi ses parçalarının satış değeri çok yüksek olmasına rağmen, kendinizden biraz tasarruf edin ve doğru parçaları satın alın. Çok pahalı bir kağıt ağırlığı satın almak istemezsiniz.
 
Ayrıca, diğer meraklıların ne yaptığını yapın. DERGİ OKUMAK! Bu araç ses dergileri, aradığınız öğelerin incelemelerini ve fiyat listelerini içerir. Ayrıca daha önce hiç duymadığınız ürünleri de tanıyacaksınız, kesinlikle seçeneklerinizi ve seçeneklerinizi açacaktır.

Otomobil satışlarına gitmek, sizin gibi diğer araç ses tutkunları ile tanışmak için de iyi bir yoldur. Kim bilir, sadece ticaret yapmak isteyen biriyle tanışabilirsiniz. Size para kazandıracak ve yeni arkadaşlar edinecek.

About vis

Check Also

Racing Kart Katalogları – Nasıl Okunur

Kart yarışlarını kazanma yeteneğine sahip olmak iyidir. Ancak yarışlarda rakiplerinize göre kazanabileceğiniz performans avantajının çok ...