Bütçe Bas: İndirim Araba Stereo

Patlama bası için can atıyor ama bütçeyi yapamıyor mu? Şu yeni Clarion ana ünitesinin kapısını uyuyamaz mısın? Başka yere bakmanıza gerek yok, araç ses gereksinimlerinizi karşılamak için bu indirimli araç stereosunu bulmanız yeterli.

Eh, büyük olasılıkla, sadece bir indirim araç stereo ihtiyacının ortaya çıkacağı sadece iki örnek var. Bu iki örnek her zaman bir finansal konfor bölgesinin olmamasını gerektirir (bu yüzden onlara indirim araç stereoları diyoruz).

İlk olarak, arabanızda bir ses sisteminiz yok ve bir tane de kurmak istiyorsunuz. Yukarıda belirttiğimiz öncülün ardından, büyük olasılıkla yeni bir hat sistemine harcamak için yeterli paraya sahip olmayan bir araç sahibisiniz.

Ne yapmalı: Nasıl bir indirim araba stereo alırsınız? Bir yol araba teybi satışına gitmek. Yine de mağaza fiyatları ile uğraşmak zorundasınız, ucuzlar, ama o kadar da ucuz değiller. Bir diğeri, ikinci el eşyaların ilanlarını alıp satın almak ve satmak. Bunlar gerçek indirimli araba stereoları, ancak hangisinin iyi bir anlaşma olduğunu ve hangisinin bir dolandırıcılık olduğunu anlamak için keskin bir göze sahip olmalısınız. Hangi arabada satıcıya kaç yıl geçirdiğini sorun. Takıldığı yerde aracı kontrol edin. Hala araca takılıysa, hemen başlayın. Yalnızca bir ana ünite veya takılı olmayan bir hoparlör ise, sadece dikkatli olun. Satın almayı planladığınız indirimli araç stereo modelini araştırın, ayrıca değerlendirmeleri bulun.

İkinci örnek: Zaten yüklü bir araba stereo sisteminiz var, ancak yükseltmek istiyorsunuz. Yine, büyük olasılıkla sahip olduğunuzdan uzakta bir indirim araba stereo / indirim araba stereo sistemi için arama yapıyorsunuz. Belki de daha yüksek güçte bir şey veya mp3 çalabilecek bir kafa ünitesi? Ve yine satışlarda arama yapmayı deneyin. İlanlardan, ikinci elden, ikinci elden ve takaslardan faydalanın. Muhtemelen, eğer bir araç ses tutkunuysanız, dairenizdeki birisinin şu anda sizinkinden daha iyi bir sistemi var ve belki de size satmaya hazır. Burada standart fiyatlara gerek yok. Veya eğer diğerleri, bir amplifikatör için bir ana ünite veya bir cd değiştirici için güzel bir tweeter seti (tümüyle şüpheliyim) veya bütün shebang için soylu bir pitbull! Aynı ilgiyi paylaşan bir arkadaş çevreniz / insanlarınız varsa, daha fazla indirimli araba teybi alacaksınız.

Yardımcı olabilecek diğer ipuçları: İndirimli bir araç stereo sistemi almanın bir başka yolu SUBSTITUTE. Otomobiller gibi, Japon yapımı birimler genellikle Alman / Avrupa / Amerikan yapımı birimlerden daha ucuzdur. Ayrıca, temellere bakın. En TEMEL ÖZELLİKLERDE olduğu gibi ihtiyacınız olan şey nedir? Bu büyüleyici LED ekrana gerçekten ihtiyacınız var mı, yoksa onsuz yapabilir misiniz? Hoparlörler için de geçerli. Eğer bir otomobil müzik yarışmasına katılmazsanız ve hoparlörlerinizi çarpmadan iyi tiz ve bas sesleri duymak istiyorsanız, belki birkaç 3 yollu / 4 yollu konuşmacı ile uzaklaşabilirsiniz. Büyük bir subwoofer’ın kesinlikle bir amplifikatöre ihtiyacı olacak ve bunlar zaten satın alınması gereken 2 şey.

İndirimli araba stereoları her zaman iyi bir anlaşma, sadece nereden alacağınızı bilmek zorundasınız.

About vis

Check Also

Racing Kart Katalogları – Nasıl Okunur

Kart yarışlarını kazanma yeteneğine sahip olmak iyidir. Ancak yarışlarda rakiplerinize göre kazanabileceğiniz performans avantajının çok ...