Ulusal Araç Kiralama, Yıllara Göre Kalite

Ulusal Araç Kiralama, araç kiralama sektöründeki en eski ve öncü firmalardan biridir. 56 yıllık iş hayatında Ulusal Araba Kiralama, en ünlü, tek yönlü kiralama özelliği arasında, bir şehirde araba kiralamak ve başka bir yerde bırakmak isteyenler için öncülük etmiştir. kiracı.

Ulusal Araç kiralama aynı zamanda rezervasyon işlemlerini bilgisayarlaştıran ilk araç kiralama şirketidir. Telemax’ın tanıtımıyla birlikte mi? bilgisayarları sistemlerine, rezervasyon işlemlerini daha hızlı ve daha sorunsuz bir şekilde kiralamak için daha iyi hale geldi.

Havayolu endüstrisi 1976’da serbest bırakıldığından ve havayolu seyahat maliyetlerinde artışa neden olduğundan, ulusal araç kiralama, uçuş yerine araba kiralamayı tercih eden araç kiralama şirketleri için sabit oranlar vermiştir.

Ulusal araç kiralama aynı zamanda 70’lerde kurumsal hesap işine başlayan ilk şirketlerden biridir. Bu program sayesinde, National, kurumsal gezginlere, diğer şirketlerden daha fazla odaklandı. Ayrıca, kiralama sektöründe sık sık kiralayan bir program başlatmak için ilk oldu. Ayrıca, kağıtsız araç kiralama kullanan ve işleri daha hızlı yapmak için bilgisayar kullanan ilk kişi oldu; buna “Zümrüt Kulübü” mü diyorlardı? ve? Kağıtsız Ekspres Kiralama Anlaşması? ? Zümrüt Koridor? Program, müşterilerin istedikleri arabaları kağıtsız kolaylıkla seçerek kiralama tezgahını atlamasını ve onları daha hızlı ve daha verimli bir şekilde kullanmalarını sağlar. ? Seçim Kiralama Süreci? ayrıca müşterilerin istedikleri arabayı seçmesini ve? QuickRent? bu, Emerald Club üyesi olmayanlara, anlaşmayı çevrimiçi yaptıklarında kira sayacını atlamaları için verir.

Ulusal araç kiralama artık müşteri kiralama deneyimini geliştirmek için birçok farklı şirkete bağlı. Bu şirketler arasında Air Canada, Air Miles, Air France, Alaska Havayolları, Alitalia, Amerika West havayolları, American Airlines, ATA havayolları, Delta Havayolları, Continental Havayolları, Frontier Havayolları, Hawaii Havayolları, Iberia havayolları, Midwest havayolları, Lanchile, United Airlines vardır Kuzeybatı havayollarının hepsinde araç kiralamalarına uygulanabilecek sık uçan yolcu ve mil / kilometre programları vardır, bu havayollarının bazıları, hava milleri için ulusal araç kiralama millerini bile dikkate alır.

Diğer iştirakleri arasında, Otellerinde konaklayan ulusal müşterilere daha düşük oranlar veren Coast Hotels and Resorts’lar, 250 HHonors’u Hilton Honor Points ve millerini oluşturmanıza izin veren Hilton Oteller Aileleri ve millerinden almanızı sağlar. American Express olarak, ulusal araç kiralama programlarına kaydolduğunuzda puan kazanmanıza izin veren.

Tüm indirimlerin yanı sıra, bağlı ortaklıkları aracılığıyla kazanacağınız bir özellik olan National Car Rentals, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araç yelpazesi sunmaktadır: Ulusal araçlardan muhtemelen kiralayabileceğiniz araç sınıfları sınırsızdır. kiralayabileceksiniz; kompakt, kompakt, orta, tam boyutlu, premium, lüks, spor, minibüs ve üstü açık araba.

Ulusal Araç kiralamalarında ayrıca müşterileri için özel teklifler var, bunlardan biri? Gitmek için son dakika özel nedir? farklı yerlerde her hafta farklı spesiyaller sunuyor. Diğer özel,? Harika internet fiyatları – Önümüzdeki özel kitap? İnternette erken saatlerde araçlarını rezerve edenlere indirim uygular. Haftasonu değeri Önümüzdeki kitap özel teklifler düşük hafta sonu oranları. Ulusal araç aynı zamanda sadece mini indirimler ve minibüslere ve SUV’lara uygulanan özel bir kitap da sunmaktadır.

About vis

Check Also

BİTKİ DÜŞMANLARI İLE MÜCADELE.

Bitki düşmanlarıyla savaşmak için kullanılan cihazlar ve aletler iki çeşittir: (1) bitkilere mekanik koruma sağlamak ...