İndirimli Araba Kiralamadan İndirim Nasıl Elde Edilir

İndirimli araba kiralamaları gelmek çok zor ve son zamanlarda, indirimli araba kiralama, daha az bir şey için daha az ödemeniz anlamına geliyor ve bununla yüzleşmenize izin veriyor, bazen bir araba kiralama için daha az ödeme yaptığınızda, daha fazla görünen Bir arabadan çok bir çiftçinin kamyoneti gibi. Bütçe dostu bir kiralama yapmak zor, peki bugünlerde indirimli bir araba kiralama hizmeti nasıl alıyorsunuz? Eh burada paranızın değerini artırmak için birkaç ipucu, araba kiralama akıllıca.

1. iyi bir şekilde, indirimli araba kiralama almak için iyi bir yoldur, araba geri döndüğünüzde, deposu bulabileceğiniz en ucuz isimsiz gazla doldurun, intikam veya herhangi bir şey için değil, araç kiralama şirketleri için müşteriler geri göndermeden önce benzin deposunu doldurmak için, ve onlar sizin için şirket pompa ile doldurmazlar ama daha yüksek bir fiyata, şimdi bunu istemiyoruz, bu yüzden geri dönmeden önce deponuzu doldurduğunuzdan emin olun araba.

2.İndirilebilir araç kiralama indiriminden yararlanmak, erken rezervasyon yapmak, bazı araç kiralama şirketleri, araçlarını erken rezerve eden müşteriler için indirim veya ücretsiz yükseltme yaparlar.

3.Araç arabanızı beş günden daha uzun süre veya daha uzun süre boyunca kullanmayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketinize haftalık olarak indirimli araç kiralama hizmeti alıp alamayacağınızı sorun. Çoğu şirket, altıncı ve yedinci gün için haftalık olarak indirimler sunar. kiralama.

4. Uçuş acentesi veya uçuş sürüşü gibi paketleri satın alırsanız, indirimli araç kiralama hizmeti alabilirseniz, seyahat acentanıza danışın. Seyahat acentelerinin yanı sıra otellerin çoğu bu programları indirimli bir fiyatla sunar, bunun için iyi olan şey indirim almanız ve bir taşla iki-üç kuş vurmanızdır.

5.Bir araba kiralama şirketine gittiğinizde, sık uçuş milleriniz karşılığında indirimli bir araç kiralama alıp alamayacağınızı sorun, bu süreleri dolmak üzere olan miller için iyidir, bu yüzden siz onları atmak yerine Son kullanımlarını onlar için al.

6.İndirim araç kiralama almanın bir yolu veya belki de paranızın karşılığını en iyi şekilde almak, önceden belirlenmiş bir bütçeyi kabul eden siteleri veya kiralık araç şirketlerini aramaktır. Bu, araç kiralama için harcamak istediğiniz parayı belirttiğinizde, çoğu araç kiralama şirketi size en büyük indirimli araç kiralama ve sizin için en iyi teklifi veren programı vereceklerdir, elbette şirket olup olmadığını bilmek öder dolandırıcılık geçmişi var, bu gün ve yaşta, paranızla insanlara gerçekten o kadar güvenemezsiniz, rezerve etmeden önce arabayı kontrol edebilirsiniz.

7.Firma şirketlerinde sık sık araba kiraladığınızda, indirimli araç kiralamaları için kiralama şirketinize danışın, her zaman birlikte kiralarsanız, indirim veya ücretsiz yükseltme yapma olasılıkları yüksektir.

8. İnternet üzerinden aracınızı rezerve ederek indirimli araç kiralama hizmeti elde edin. Çoğu kiralama firması yalnızca size çok para kazandırabilecek internet indirimlerinden yararlanır, aynı değere göre en yüksek indirime sahip olan kiralama şirketini arar.

9.İndirim araba kiralama yükseltmesi almak için, dükkan açılırken arabanızı kaldırmaya çalışın, ekonomik araçlarda bir sıkıntı olacak ve veremediklerinde büyük olasılıkla ücretsiz bir yükseltme alacaksınız. Sen ayırdığın araba.

About vis

Check Also

BİTKİ DÜŞMANLARI İLE MÜCADELE.

Bitki düşmanlarıyla savaşmak için kullanılan cihazlar ve aletler iki çeşittir: (1) bitkilere mekanik koruma sağlamak ...