Bütçeli araç kiralama hizmetinden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz hakkında ipuçları

Bütçe araç kiralama, gezginlerin tek bir yerde mahsur kalmaları ve pahalı taksi yolculuklarından kurtarılmasıdır. Ancak günümüzün rekabetçi piyasası ile, bir araba kiralamaya çalışmak yerine bir çim biçme makinesi kiralamanıza şaşırmam. Belki bir çim biçme makinesi değil, ama bazen, çoğu zaman, araba kiralama konusunda size yardımcı olan insanlar sadece aklınıza en fazla ilgi duymazlar, bu yüzden sıkıntılarınız için bir kamyon dolusu para ödersiniz. Bundan kaçınmak için burada bütçe almak, bütçesiz araç kiralama dışında bir ipucu.

1. Bütçeli bir araç kiralamada yerinizi seçmiyorsanız, kendi fiyatınıza araç kiralayabilmenizi sağlayan siteler üzerinden araç kiralama ücreti almayı deneyin. Bu firmalar elde edeceğiniz ve sınırsız kilometre ve yükseltmelerde olabilecek en iyi teklifi almaya çalışacaklar, bunların hepsi bütçeden fazla para harcamak zorunda kalmadan.

2. Bu paketlerin çoğu, kiralama için büyük indirimler sağlar, uçakla seyahat veya uçakla seyahat için büyük indirimler sağlar, ancak bunun için daha ekonomik bir yol olmasa da, havayollarında, havayollarında bunu yapmayın bütçe araba kiralama fiyatları oldukça düşük bütçelidir ve dış firmalarınkinden daha yüksek olma eğilimindedir.

3. Kiralık bir araba rezerve etmek için interneti kullanın. Ah, internet, başka ne sağlayabilir? Evet, internette size daha iyi bir pazarlık sağlayabilecek ekonomik araç kiralama var. Bazı bütçe araç kiralama siteleri bile sadece internet indirimler kadar gider. Bunun yanı sıra kolayca yükseltmeler alabilirsiniz ve mevsime bağlı olarak, en az bir kiralama şirketi para biriktirmenize yardımcı olacak özel bir teklif almak zorundadır; ayrıca, kendi evinizin rahatlığında bir araba kiralayabilirsiniz. !

4. Size uygulanabilecek indirimleri isteyin, en iyi teklifi aldığınızda bile, unutmayın, kredi kartlarınızdan birinin şirketi desteklemesi, indirimler sağlaması ya da sık kullandığınız bir ihtimalin hala son bir çukuru vardır. program veya askerlik hizmeti bu bütçeyi bütçeye uygun araç kiralamada belirleyebilir, başından beri denemeye değer.

5. Araba kiralamada, her tarafın hasar görüp görmediğini kontrol etmek için çoğu bütçeye uygun araç kiralama bakımı düşüktür. arabayı iade ettikten sonra tazminat ödemek için. Ek olarak, tüm aksesuarları, silecekleri, radyoları, frenleri, emniyet kemerlerini vb. Tanımaya çalışın ve önceki ipuçlarına benzer şekilde çalışıp çalışmadıklarını kontrol edin; onları bilgilendirin.

6. Şimdi sigortacılık konusunu geçiyoruz, bazen kendi araba sigortanız araç kiralamalarını kapsar, bu yüzden kiralama firmasından sigorta satın almadan önce bir göz atın. Bütçe araç kiralama sigortası çok pahalı değil, ama zaten bir tane varsa neden almalı? Araç kiralama sigortası her zaman bir araba kiralarken gereklidir.

7. Bir başka para tasarrufu ipucu, sabah erken saatlerde arabanızı almak, firma yeni açılacak şekilde yapmaktır, çünkü şu anda bütçeli araç kiralamalarının çoğu henüz iade edilmemiştir ve daha düşük bir fiyat için yükseltme.

About vis

Check Also

BİTKİ DÜŞMANLARI İLE MÜCADELE.

Bitki düşmanlarıyla savaşmak için kullanılan cihazlar ve aletler iki çeşittir: (1) bitkilere mekanik koruma sağlamak ...