Araç kiralama nasıl alınır

En iyi teklifi alabilmeniz için bu adımları ve ipuçlarını takip etmeyi sağlamak için, aracı kiralamaktan yalnızca daha fazlasını ayırmaktan ve parasını ödemekten daha fazlası vardır.

ADIMLAR:

1.İstek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan üç ila dört araba kiralama firması seçin, bunu telefon rehberinden veya internetten yapın, bir seçim yapmadan önce olası tüm firmaları taramayı unutmayın, en iyi arabayı gözden kaçırmak istemezsiniz kiralık çünkü sıkıldım çünkü

2. Acente ile iletişime geçin ve onların özel tekliflerini, konumlarını, uygunluk durumlarını, toplama alanlarını, fiyatları, özel fiyatları, otel ve havayolu ortaklıklarını, ekstra masrafları, sigortayı, sizin için ödeyeceğiniz tutarı düşürebilecek her şeyi düşünün araç kiralama veya araç kiralama işini sizin için daha uygun hale getiren şey nedir?

3. Bir toplama noktası seçin; Size en yakın olanı bulun, bu yüzden güçlük çekmeyecek, bazı araç kiralama şirketleri binmek zorunda kaldığınız taksiler için para ödeyecek, bazıları sizi evinizde ya da havaalanında kiralayabilmeniz için alacaktır.

4. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bir araç seçin, içinde bulunduğunuz tüm insanlara uyacak bir araba bulun ve eğer sadece bir kompakt kullanıyorsanız, daha büyük araçlar için daha yüksek ücretler alabilirsiniz.

5. Bir sonraki şey, tamamen almayı kararlaştırdıktan sonra, rezerve etmeyi unutmayın, bazı araba kiralamaları genel kira ücretine dahildir, bazıları da ekstra bir ücret ödemelidir. Bunun için bir araba kiralama olsun.

İPUÇLARI

Paranızın karşılığını en iyi fiyatlar için bakarken, bir araba kiralama ararken, bulma ve çıkarma bazı ipuçları.

1.Bir araç kiralama alırken ücretsiz yükseltmeler olup olmadığını kontrol edin, en iyi teklifi istersiniz, böylece en iyi arabayı istersiniz, bunu yapmak için, diğer otomobilleri ne zaman sabahın erken saatlerinde arabanızı almaya gidin Henüz iade edilmediyse, bu şekilde ekonomi araçlarında sıkıntı yaşanacak ve firma size daha düşük bir fiyatla yükseltme yapabilir.

2. İnternet araç kiralama alın. Bu tür kiralama türleri sadece internet indirimleri sunar ve bazen kendi fiyat yöntemlerinizle kendi bütçenizi belirlediğiniz bir araba bulmayı kabul eder ve sizin için en uygun olanı bulabilir, ayrıca bir kiralama almak için herhangi bir yere gitmek zorunda kalmayacaksınız .

3.Bir arabanızı iade etmeden önce benzin deposunu doldurun, araç kiralama, şişirilmiş bir fiyata, depoyu doldurmak için gereken gazın ücretini tahsil edecektir.

4. Fly-drive-stay ya da fly-drive gibi paketler arayın, bunlar size kiralamalarda harika indirimler sağlayacak ve dahası, bir otel ya da havayolu şirketi gibi diğer detaylar için endişelenmeniz gerekmeyecek Orada. Bu paketleri mutlaka seyahat acentalarında bulabilirsiniz.

5.Eğer sık ​​uçuşlarınızda indirim veya ücretsiz uçuşunuzun süresi dolmak üzereyse, bu indirimleri araç kiralamalarınızda indirimlerle değiştirmeyi teklif eden bazı araç kiralama şirketleri vardır; Zaten sona erecek, neden bekleyelim?

Bunlar bilmeniz gereken şeylerden sadece birkaçı, fakat her zaman sinir bozucu olmayı unutmayın, sorular sorun, indirim isteyin, insanların satın aldıkları şeyler için daha iyi değer alamamasının tek nedeni, çünkü sormak için çok utangaç.

About vis

Check Also

BİTKİ DÜŞMANLARI İLE MÜCADELE.

Bitki düşmanlarıyla savaşmak için kullanılan cihazlar ve aletler iki çeşittir: (1) bitkilere mekanik koruma sağlamak ...