Kart Yarışı Eldivenlerinin İncelenmesi

Yarış kartlarına binmek demek, güvenlik standartlarına da uymak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Yalnızca doğru güvenlik ekipmanı olmadan yarışmanıza izin verilmeyecek, aynı zamanda kendi hayatınızı tehlikeye atacak ve güvenlik ekipmanı satın almamak için sağduyunuzu ihmal edeceksiniz. İlk durak siz sürerken kendiniz için kart yarış eldivenleri satın almak.

Eldivenler şoför için ne yapar?

Temel olarak, eldivenler kaza zamanlarında sürücünün ellerini korur. Bu nedenle, bunlar sürücü ellerinin rakamlarını kesiklerden ve çiziklerden korumak için kullanılır ve genellikle yangın geciktiricidir, böylece yangın durumunda eldivenler eller için koruma sağlar. Bunların yanı sıra, sürüş eldivenleri, sürücünün direksiyon simidini tutması ve el kontrollerinin elden erişemeyeceği şekilde kaydırılması için bol miktarda tutuş ile rahat olması amacına da hizmet eder.

Konfor önemlidir, çünkü kartlar köşelere dolanırken ve yoldaki kusurlara sallanan her şey olduğu için, sürücünün esas olarak kartı sürmek için ne yapması gerektiğine konsantre olabilmesi için çok rahat olması gerekir. Mükemmel bir kavrama seviyesi de takdir edilmektedir, böylece bir sürücü tekniklerini güvenle yapabilir.

Eldivenler için alışveriş

Bu yüzden şimdi sürüş eldivenlerinin güvenlik, konfor ve kontrol açısından ne yaptığını bilerek, muhtemelen eldivenlerin nereye sürüleceğini merak ediyorsunuzdur. Yerel otomobil parçaları tedarikçinizde muhtemelen stokta eldiven var, ancak parmaklar da dahil olmak üzere tüm elin tamamen kaplandığı yarışa uygun bir eldiven değil. Eldivenlerin arkası da örtülmelidir. Yerel meraklısı mağazanızdan bir alışveriş gezisine çıkmanız, size hangi eldivenleri alacağınız konusunda bol miktarda aday vermelidir.

Ödenecek fiyatlar

Eldivenlerle, diğer güvenlik ekipmanlarıyla birlikte, haftasonu yarışçısı için profesyonellere yönelik nihai eldivenlere giden çok sayıda teklif var. Ekipman satın alma konusunda yeniyseniz, acemi eldivenlerle devam edin, çünkü ihtiyacınız olan güvenliği makul bir fiyata sağlayabilirler. Motor sporları ekipmanlarının büyük isimlerinden gelen teklifler, hem acemiler hem de profesyoneller için bütçelenmiş herkes için teklifler sunmaktadır. Ancak sporda yeniyseniz bile kaliteli bir eldiven için alışveriş yapın, çünkü sadece patlamış bir dikiş bile eldivenlerinizi parçalara ayırabilir.

Biri iyi performans gösteren bir çift iyi eldiven için 40 dolar kadar düşük bir ücret ödemeyi bekleyebilir. Yarışmacılar için online perakende satış mağazaları, en iyi satıcılarının çeşitliliğini sergileyecek ve kaliteyi belirlemek için tek fiyat fiyat değil. Orta fiyatlı eldivenlerin bazıları aslında yüksek kaliteli ürünlerden daha iyi. Saygın bir üretici tarafından yapıldığı ve bir sürüş eldiveni için tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığı sürece, tercihinize kolayca dayanabilirsiniz.

Bunlar ayrıca çeşitli renklerde de mevcuttur, böylece yarış kıyafetinize de uygun bir çift elde edebilirsiniz. Kartınız için bir sürüş eldiveni satın alırken dikkat edilmesi gereken husus emniyettir ve bu nedenle kullanılan malzemelere de bakmanız gerekir. Yanmaz malzemeler ve kavrama ve kontrol için deri mevcut olmalı, çünkü bunlar kendilerini yolunda ve tekrar tekrar kanıtlamışlardır.

İster düşük bütçeli ister büyük bütçeli olsun, kart yarış eldivenleri, masadaki kartları bırakma zamanı geldiğinde sürücüye ek bir avantaj sağlar.

About vis

Check Also

Aracınızı En İyi Şekilde Detaylandırma

Herkes arabaları sever. Belki de bir ev sahibi olmanın yanı sıra, tüm çalışma kariyerinizin en ...