Go Kart Yarışı Sporuna Yatırım Yapmak

Popüler bir motor sporu olan karting, bir yarış kariyeri veya diğer yarış sporlarına kıyasla sadece eğlence amaçlı bir seyir yapmak için gerçekten önemli miktarda para gerektirmez.

Otomobil yarışları gibi yüksek motor sporları seviyelerine kıyasla, bu Go kartların bileşenleri daha karmaşık değildir ve daha ucuzdur, bu nedenle daha yüksek motor sporları yarışlarına geçmek için gerekli becerileri eğitmek ve gerekli becerileri geliştirmek için iyi bir yoldur.

Başlangıç ​​olarak, Go kartı oluşturan bileşenlerin yanı sıra, yolda daha güvenli bir sürüş için birlikte alınması gereken önemli emniyet dişlileri hakkında bir fikir olmayabilir.

Belki, bu size Go karting’in tadını çıkarmak için harcayacağınız masrafların yanı sıra bir şeyler hakkında iyi bir genel bakış sunar.

Doğru Kart Seçmek

Yeni başlayanlar hala Go karting’in genel mekaniğini bilmiyor olsalar da, karting seviyesine uyacak mükemmel Go kart’ı seçmek gibi önemli konularda, daha deneyimli kart yarışçıları veya karterlerden gerekli bilgiyi elde etmek faydalı olacaktır. Bir acemi sadece yetenekli.

Şu anda modern teknolojiyle, Go kart üreticileri bize gerçekten iyi, yeni ve en iyi seviye Go kartlarından birini seçebilecekleri birçok seçenek sunabiliyorlar. Ancak, gerçekten sıkı bir bütçeniz varsa, hala mükemmel durumda olan önceden sahip olunan Go kartlarını düşünebilirsiniz.

Go kartın nasıl kullanılacağı da dikkate alınmalı. Sadece eğlence için Go karting deneyimi ya da ciddi yarış kariyeri için olacaksa. Her kullanım için Go kart tipine uygun tasarım ve maliyet açısından bir fark olduğu için, bunun içine girmenin amacına dikkat etmek önemlidir.

Bu Go kartların maliyeti Go kartların özellikleri ve türleri açısından çok fazla değişiklik gösteriyor. Pille çalışan Go kartlar iki yüz dolardan daha pahalı olabilirken, Gas Go kartlar beş yüz dolardan yedi yüze veya daha fazlasına kadar değişebilir.

Başlamak İçin Gerekli Diğer Öğeler

Başlamak için gereken diğer öğeler, Go kartları sürerken giyilmesi gereken güvenlik kıyafetlerini içerir. Bu giysiler, yolda kazalar meydana geldiğinde büyük yaralanmaların oluşmasını önledikleri için sürüş güvenliğini arttırır.

Bu kıyafetler arasında 88,00 ila 158,00 dolar arasında değişen yarış kıyafeti veya yarış kıyafeti; Kask, kartın devrilmesi durumunda kafa travmalarının önlenmesine yardımcı olacak bir kafa teçhizatı ve kabaca 150,00 $ ve üzeri bir ücrete tabidir. Boyun yakası da önemli bir yarış aracıdır. 12,00 $ ve üzeri bir ücrete tabidir. Son olarak, diğer bir önemli güvenlik donanımı, yaklaşık 19.00 – 30.00 $ arası değişen bir çift eldiven.

Diğer Go kart aksesuarları, yedek parçaları ve diğer dişlileri içerir. Bunlar size 200,00 dolardan daha fazla veya daha ucuza mal olabilir. Kart standı 65.00 dolarken, yakıt ve yağlama maddeleri sadece 50.00 dolar civarında.

Tabii ki, gösterilen rakamlar gerçekten tam olarak belli değil. Fiyatlar Go karts ve Go kart aksesuarlarının marka ve kalitesine bağlı olarak değişebilir. Bu, Go karting’in tüm fikri hakkında size bir fikir vermenin bir yoludur. Ancak unutmayın, birkaç tasarruf için güvenliği tehlikeye atmayın. Sporla ilgili riskleri en aza indirmek için kaliteli Go kartlara gitmek her zaman en iyisidir.

Bunların hepsi elinizdeyse, gitmeniz iyi olur. Dikkat etmeniz gereken güvenlik önlemleri hakkında yalnızca doğru şekilde bilgilendirin. Bu sayede ciddi bir tehlike önlenebilir ve daha eğlenceli ve eğlenceli bir Go karting deneyimi yaşar!

About vis

Check Also

Aracınızı En İyi Şekilde Detaylandırma

Herkes arabaları sever. Belki de bir ev sahibi olmanın yanı sıra, tüm çalışma kariyerinizin en ...