Electric Go Karts, Çocuklar İçin İyi Bir Seçim

Bugünlerde pek çok çocuk, açık tekerlekli araçların bir pist etrafında sürüldüğü popüler bir motor sporu olan Go kart yarışına veya Go karting’e çok düşkün. Yeni başlayanlar için, Go karting muhtemelen en ekonomik ve bugüne kadar, motor sporlarına girmenin veya belki de daha yüksek oto yarış seviyelerine yükselmenin en güvenli yoludur.

Beş ila on beş yaş arası çocuklar için, elektrikli Go kart kesinlikle ebeveynlerin çocukları için tercih etmesi gereken türdür. Performans ve güvenlik açısından, bir elektrikli Go kart kesinlikle en iyi seçimdir.

Elektrikli Go Kartların Gazla Çalışan Meslektaşlarına Göre Avantajları

– Elektrikli bir Go kart, yalnızca pille çalıştıkları için karbon monoksit gibi toksik dumanlar yaymadıkları için kullanımı daha güvenli ve çevre dostudur. Bu nedenle, çocuğunuzun sağlığı risk altında olmayacaktır.

– Diğer Go kartlardan farklı olarak, bu pilli olanlar çok fazla ses çıkarmazlar. Daha az gürültü yaptıkları için çevreye çok fazla dikkat dağıtıcı şeyler yaratmazlar.

– Go kartların kullanımı daha kolaydır. Çocuklarınızın kontrol etmesini ve çalışmasını zorlaştıran özelliklere sahiptir. Anahtar sadece basit bir dönüşle, çocuk hemen Go karting’in heyecanını yaşayabilir.

– Bu Go kartlar içeride veya dışarıda da eğlenebilir ve kendi evinizin arka bahçelerinde veya köyünüzdeki küçük caddelerde gayet iyi idare ederler. Ayrıca, iç mekan kullanımı için Go kartı kullanmak için havalandırma gerekliliği yoktur.

– Bakım açısından, bileşenleri gazla çalışan Go kartlarla karşılaştırıldığında daha az ve basittir. Bununla, elektrikli Go kartlar için daha düşük bir bakım maliyeti gerekir.

– Güvenliğin bir sorun olduğu durumlarda, bu tür Go kart için ek bir avantaj, kolayca devrilmemesidir. Batarya paketleri Go kartın devrilmesini zorlaştırıyor. Böylece sürüş gerçekten güvenli bir hale geliyor.

– Bir elektrikli Go kartta harcayabileceğiniz ilk maliyet, gazla çalışanlardan daha azdır. Yaklaşık iki yüz dolar tutarında, çocuğunuz zaten elektrikli bir Go kartın keyfini çıkarırken, gazla çalışan bir Go kart için kabaca beş yüz dolar harcayacaktır.

Elektrikli Araba Taşıma Çeşitleri

İki tip elektrikli Go kart vardır. Bunlar Razor Go kartı ve Hotwheels Go kartı.

Bir Razor Go Cart, Go kart yarışında bir dereceye kadar deneyimli gençler için idealdir. Saatte ortalama 12 kilometrelik bir hızda ve çok fazla sürüş süresinde, bu Go kartlar sürücünün güvenliğini sağlamak için iyi bir şekilde tasarlanmıştır. Gaz Go kartlarla karşılaştırıldığında, bu Go kart tipi kolayca kullanılabilir ve manevra yapabilir.

Hot Wheels Go Kart, diğer yandan küçük çocuklar ve hala araba kullananlar için mükemmel bir seçimdir. Özellikleri, Go kart’ın direksiyonundan aynı şekilde çıkarılabilecek tek bir kronometre içerir. Hot Wheels Go Kart ile, bir yarış pisti tasarlamak da mümkün, çünkü yol şablonlarının yanı sıra kaldırım paketleri de birlikte verilecek. Ayrıca, 10 mph hıza kadar çalışabilir ve sadece beton yüzeyler için tasarlanmıştır.

Bu elektrikli Go kartlarla çocuklarınız, güvenlikleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan evinizi sıkıştıracak en iyi zamana sahip olacaklar. Gerçekten de, elektrikli Go karting, sadece çocuklarla eğlenmek ve hepsinden iyisi, ekonomik ve çevre dostu olmak için mükemmel bir spordur.

About vis

Check Also

Otomobil Detaylandırma İş Konuları

Arabaları seviyorsanız ve onu olabildiğince temiz tutmaktan gurur duyuyorsanız, kendinize özellikle dağınık ve kentleşmiş alanlarda ...